naklejki kuchenne, dekoracyjne, ścienne, na lodówki, na szafki , Kuchnia zestaw D

naklejki kuchenne, dekoracyjne, ścienne, na lodówki, na szafki , Kuchnia zestaw D

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf.

       Zestaw naklejki do kuchni są wyciete na powierzchni 40 cm x 100 cm.

Nanoszenie naklejki na ścianę, na lodówkę, na szafkę nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. A efekt nalepki na ścianie da dużo satysfakcji.

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

Cancel


20,16 zł brutto

Przedmiotem sprzedaży jest naklejka wycięta metodą ploterową z wysokiej jakości folii samoprzylepnej-matowej , która znakomicie nadaje się do zdobienia ścian, luster, szaf. Wystarczy płaska powierzchnia. Naklejki poprzez cienkość zastosowanego materiału zlewa się ze ścianą tworząc całość.Aplikacja naklejki jest bardzo prostą czynnością i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Naklejka składa się z 3 warstw : papier podkładowy, folia ( naklejka), papier transferowy. Przed wyklejeniem dociskamy całość ( 3 warstwy). Odklejamy papier tran. z naklejką i naklejamy na ścianę, dociskamy w miejscu, gdzie jest naklejka. Odrywamy papier transferowy i cieszymy się uzyskanym efektem.

Naklejkę możemy wykonac w lustrzanym odbiciu.Dostępne kolory :

 

KOLOORYSTYKA

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę